Praca Wrocław

541 - 558 z 960 ogłoszeń

Kucharz z jezykiem angielskim Francja

Firma: AP Uniapol Development Sp.z.o.o.

Gowork.pl

25-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

przystawki, dania główne, zupy, desery oraz specjalnych dań na zamówienie- samodzielne przygotowywanie różnego rodzaju posiłków- ze szczególnym uwzględnieniem wyrafinowanych dań gastronomicznychWymagania:- znajomość kuchni (...)

25-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

budowlanymi,  poszukuje osób na stanowisko:     Logistyk ds. projektowania magazynów z j. niemieckim Miejsce pracy: Wrocław   Obowiązki: Doradztwo w procesie projektowania powierzchni magazynowych, Wsparcie przy tworzeniu (...)

Zdalny sympatyczny ksigowy

Firma: inFakt Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

własne biuro rachunkowe i chciałbyś rozszerzyć ofertę pracując z domu, to dołącz do nas, by w ramach swojej działalności wspólnie z nami budować standardy w obsłudze księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • najlepszą (...)

24-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, (...)

24-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

Our goal is to understand your needs and deliver the solution that will most enhance your business. We operate in the IT, Telecom, Finance, Banking, Sales, Marketing, HR and Logistics sectors. Our clients are Blue Chip companies from IT, telecommunications, (...)

CIEŚLA/STOLARZ BUDOWLANY

Firma: Lagdiw

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław

pracy: Holandia Obowiązki: budowanie konstrukcji drewnianych, obrabianie drewna, Montaż konstrukcji drewnianych, fasad, stalowych ram, prefabrykatów, oszkleń, płyt kartonowo-gipsowych, konstrukcji drewnianych Oferujemy: Stałe zatrudnienia w oparciu o (...)

Praktykant/ka ze znajomością j. niemieckiego

Firma: WalterFachKraft

Gowork.pl

24-06-15

Wroclaw (dolnośląskie)

są z nami do dziś. Oferujemy interesujące miejsca pracy w branży: elektrycznej, przemysłowej, budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej i wielu innych. Poszukujemy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, którym oferujemy (...)

Pakowacz - Niemcy

Firma: AP Uniapol Development Sp z o.o.

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław

stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150  Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na (...)

Magazynier - order picker - Niemcy

Firma: AP Uniapol Development Sp z o.o.

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław

z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej (...)

Magazynier - pick by voice

Firma: Uniapol

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław

pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na (...)

Kierowca autobusu

Firma: Uniapol

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław

o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.  Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy (...)

sortowanie paczek kurierskich-ul. Bierutowska

Firma: Otto Polska Sp.z o.o.

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

pracę na magazynie i pracę z ludźmi, JESTEŚ dyspozycyjny od zaraz, POTRAFISZ pracować zarówno w grupie jak i indywidualnie to mamy dla Ciebie ofertę! Oczekujemy od Ciebie: -zaangażowania i pracowitości, - dyspozycyjności od pon. do pt. w godz. 3-7 rano lub (...)

Junior Presentation Operator

Firma: Devonshire Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

prezentacji multimedialnych w centrum usług z siedzibą we Wrocławiu. Zakres obowiązków: tworzenie kompleksowych materiałów multimedialnych na potrzeby banku inwestycyjnego ścisła współpraca z zespołem, liderami zmiany oraz Operations (...)

.NET Developer

Firma: Altimi

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

naszego Klienta z branży IT, poszukujemy Specjalisty na stanowisko .NET Developer  (Lokalizacja: Wrocław)   Uwaga: na bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów do Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam (...)

24-06-15

Wrocław

Kandydat będzie odpowiedzialny za: - obsługę maszyny składającej i zamykającej kartony, - uzupełnianie podajników maszyny odpowiednimi typami kartonów, naklejek oraz tuszy, - kontrolę zagospodarowania i zabezpieczania (...)

Geodeta

Firma: Lagdiw

Gowork.pl

24-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

pod plantacje fotowoltaiczne. Miejsce pracy: Francja. Obowiązki: Wytyczanie punktów pod plantacjami fotowoltaicznymi Wykonywanie precyzyjnych pomiarów geodezyjnych Praca zgodna z przepisami prawa geodezyjna realizacja w terenie (wytyczanie na gruncie) (...)

23-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

sprzedaży mile widzianeOferujemy:- umowę o pracę po okresie próbnym- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, premii + bonusów - pakiet rozmaitych szkoleń- opiekę Team Leadera - opiekę lekarską, kartę multisport- możliwość (...)

Pracownik Ochrony

Firma: Biuro Ochrony Ranger Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-06-15

Wrocław (dolnośląskie)

Ranger Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisku pracownika ochrony. Wymagania: -zaświadczenie o (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Wrocław

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.