Praca operator Szczecin

1 - 4 z 4 ogłoszeń

14-02-15

Szczecin

na terenie Niemiec.  Naszym pracownikom oferujemy interesujace zlecenia na warunkach niemieckich, a  takze  atrakcyjne wynagrodzenie  z pelnym pakietem socjalnym. Opis stanowiska:             (...)

Operator koparki z językiem niemieckim

Firma: Met-is-job

Gowork.pl

11-02-15

Szczecin

od zaraz.   Oferujemy: *Zapewniamy zakwaterowanie *Praca na warunkach niemieckich *Atrakcyjne wynagrodzenie   Wymagania: *Doświadczenie na podobnym stanowisku * znajomość języka niemieckiego * uprawnienia na operatora koparki *Dyspozycyjność od (...)

operator żurawi wieżowych

Firma: Space Global Sp z o.o.

Gowork.pl

07-02-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

1Ż. Oferujemy: umowę o pracę, umowę zlecenie bądź własną działalność oraz stałe miejsce zatrudnienia. Osobom z poza miejsca pracy oferujemy dopłatę do kwater. Miejsce pracy: Szczecin, ŚwinoujścieOsoboy zainteresowane proszę o wysyłanie CV na (...)

Operator malowarki drogowej

Firma: EMBUD

Gowork.pl

01-02-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

się firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu i instalacji oznakowania poziomego i pionowego o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy doświadczonego operatora malowarki drogowej który dołączy do naszego zespołu. Wymagania: - doświadczenie w obsłudze (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.