Praca operator Szczecin

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Operator Automatycznej Linii Pakującej

Firma: LSJ HR GROUP

Gowork.pl

27-03-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

do pracy na stanowisku: Operator Automatycznej Linii Pakującej Oferujemy Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą na podstawie umowy o pracę Dodatki zmianowe, premie oraz dodatkowe bonusy (np. (...)

Operator Wózka Widłowego

Firma: Szczecin

Gowork.pl

26-03-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

butli i elektryczne. - Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w pracy na wózkach widłowych, - Zaangażowanie i ochota do pracy,  - Dyspozycyjność (praca zmianowa) Oferujemy: - Umowę o pracę, - Możliwość rozwoju zawodowego,  -Dobrą atmosferę (...)

Operator Automatycznej Linii Pakującej

Firma: LSJ HR Group

Gowork.pl

25-03-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

do pracy na stanowisku:   Operator Automatycznej Linii Pakującej   Oferujemy   Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą na podstawie umowy o pracę Dodatki zmianowe, premie oraz dodatkowe bonusy (np. dofinansowanie wczasów) Ubranie (...)

14-02-15

Szczecin

wykwalifikowanych pracownikow do firm na terenie Niemiec.  Naszym pracownikom oferujemy interesujace zlecenia na warunkach niemieckich, a  takze  atrakcyjne wynagrodzenie  z pelnym pakietem socjalnym. Opis (...)

Operator koparki z językiem niemieckim

Firma: Met-is-job

Gowork.pl

11-02-15

Szczecin

operatora koparki  z językiem niemieckim. Praca na terenie Niemiec;  od zaraz.   Oferujemy: *Zapewniamy zakwaterowanie *Praca na warunkach niemieckich *Atrakcyjne wynagrodzenie   Wymagania: *Doświadczenie na podobnym stanowisku * znajomość języka (...)

operator żurawi wieżowych

Firma: Space Global Sp z o.o.

Gowork.pl

07-02-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

wykwalifikowanych operatorów żurawi do pracy od zaraz z ważnymi uprawnieniami 1Ż. Oferujemy: umowę o pracę, umowę zlecenie bądź własną działalność oraz stałe miejsce zatrudnienia. Osobom z poza miejsca pracy oferujemy dopłatę do (...)

Operator malowarki drogowej

Firma: EMBUD

Gowork.pl

01-02-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

dynamicznie rozwijającą się firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu i instalacji oznakowania poziomego i pionowego o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy doświadczonego operatora malowarki drogowej który dołączy do naszego zespołu. Wymagania: - (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.