Praca operator Szczecin

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Operator CNC

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

31-10-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

maszyn CNC i  pragną zdobywać kolejne umiejętności. Kandydaci powinni posiadać znajomość sterowania Fanuc. Szczególnie mile widziane osoby z wiedzą z zakresu programowania maszyn CNC. Co będzie należało do obowiązków zatrudnionej (...)

Operator koparki z językiem niemieckim

Firma: Met-is-job

Gowork.pl

15-10-14

Szczecin

języka niemieckiego * uprawnienia na operatora koparki *Dyspozycyjność od zaraz *Sumienność * dokładność * umiejętność pracy w zespole * mile widziane uprawnienia budowlane   Chętnych prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą : ”Wyrażam zgodę (...)

Operator wózków widłowych

Firma: LSJ HR Group

Gowork.pl

10-10-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

opisem doświadczenia na adres: techniczne@lsj.pl, w temacie podając: Operator wózków widłowych, Szczecin Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.   Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam (...)

Operator maszyn do cięcia szyby

Firma: KS Service Sp. z o. o.

Gowork.pl

25-08-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Jesteśmy Agencją przyjazną osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności.   Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:   Operator maszyn do cięcia szyby   Miejsce pracy: (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.