Praca operator Szczecin

1 - 8 z 8 ogłoszeń

Operator Automatycznej Linii Pakującej

Firma: LSJ HR GROUP

Gowork.pl

17-04-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

zmianowe, premie oraz dodatkowe bonusy (np. dofinansowanie wczasów) Ubranie robocze Obowiązki: Obsługa oraz konserwacja automatycznej linii pakującej Wymagania: Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne (...)

operator żurawia gąsienicowego

Firma: Adecco

Gowork.pl

15-04-15

Szczecin

firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego (...)

Operator Cnc

Firma: Adecco

Gowork.pl

05-04-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2043 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. (...)

Operator prasy krawędziowej

Firma: Adecco

Gowork.pl

05-04-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego fińskiego klienta poszukujemy kandydatów na (...)

Operator Automatycznej Linii Pakującej

Firma: LSJ HR Group

Gowork.pl

28-03-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

bezpośrednio pod firmą na podstawie umowy o pracę Dodatki zmianowe, premie oraz dodatkowe bonusy (np. dofinansowanie wczasów) Ubranie robocze   Obowiązki:   Obsługa oraz konserwacja automatycznej linii (...)

Operator koparki z językiem niemieckim

Firma: Met-is-job

Gowork.pl

11-02-15

Szczecin

koparki  z językiem niemieckim. Praca na terenie Niemiec;  od zaraz.   Oferujemy: *Zapewniamy zakwaterowanie *Praca na warunkach niemieckich *Atrakcyjne wynagrodzenie   Wymagania: *Doświadczenie na podobnym stanowisku * znajomość języka (...)

operator żurawi wieżowych

Firma: Space Global Sp z o.o.

Gowork.pl

07-02-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

operatorów żurawi do pracy od zaraz z ważnymi uprawnieniami 1Ż. Oferujemy: umowę o pracę, umowę zlecenie bądź własną działalność oraz stałe miejsce zatrudnienia. Osobom z poza miejsca pracy oferujemy dopłatę do kwater. Miejsce (...)

Operator malowarki drogowej

Firma: EMBUD

Gowork.pl

01-02-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

się firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu i instalacji oznakowania poziomego i pionowego o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy doświadczonego operatora malowarki drogowej który dołączy do naszego zespołu. Wymagania: - doświadczenie w obsłudze (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.