Praca operator Szczecin

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Operator koparki

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

24-10-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

pracy: Szczecin Do zakresu obowiązków kandydata należy: obsługa koparki zgodnie z zasadami bezpieczeństwa praca na terenie Szczecina i okolic Od kandydata, który jest zainteresowany podjęciem pracy (...)

Operator CNC

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

24-10-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

jednym z czołowych producentów silników hydraulicznych, poszukuje osób na stanowisko:   Operator CNC Miejsce pracy: Szczecin Kogo szukamy? Ogłoszenie kierujemy do  osób, (...)

Operator koparki z językiem niemieckim

Firma: Met-is-job

Gowork.pl

15-10-14

Szczecin

 z językiem niemieckim. Praca na terenie Niemiec;  od zaraz.   Oferujemy: *Zapewniamy zakwaterowanie *Praca na warunkach niemieckich *Atrakcyjne wynagrodzenie   Wymagania: *Doświadczenie na podobnym stanowisku * znajomość języka niemieckiego * (...)

Operator wózków widłowych

Firma: LSJ HR Group

Gowork.pl

10-10-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

OFERTY: Praca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku Załadunek, rozładunek towaru za pomocą wózków widłowych Zapewnienie kompletności i weryfikacja dokumentów (...)

Operator maszyn do cięcia szyby

Firma: KS Service Sp. z o. o.

Gowork.pl

25-08-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Jesteśmy Agencją przyjazną osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności.   Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:   Operator maszyn do (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.