Praca operator Szczecin

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Operator koparki

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

22-10-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

na terenie Szczecina i okolic Od kandydata, który jest zainteresowany podjęciem pracy oczekujemy: certyfikat na koparki gąsienicowe od 1, 5 do 4, 5 ton doświadczenie 2-3 lat pracy na podobnym (...)

Operator CNC

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

22-10-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

osób na stanowisko:   Operator CNC Miejsce pracy: Szczecin Kogo szukamy? Ogłoszenie kierujemy do  osób, które posiadają doświadczenie w zawodzie operatora maszyn CNC i  pragną (...)

Operator koparki z językiem niemieckim

Firma: Met-is-job

Gowork.pl

15-10-14

Szczecin

Niemiec;  od zaraz.   Oferujemy: *Zapewniamy zakwaterowanie *Praca na warunkach niemieckich *Atrakcyjne wynagrodzenie   Wymagania: *Doświadczenie na podobnym stanowisku * znajomość języka niemieckiego * uprawnienia na operatora koparki *Dyspozycyjność (...)

Operator wózków widłowych

Firma: LSJ HR Group

Gowork.pl

10-10-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku Załadunek, rozładunek towaru za pomocą wózków widłowych Zapewnienie kompletności i weryfikacja dokumentów przewozowych   WYMAGANIA: Uprawnienia do obsługi wózków (...)

Operator maszyn do cięcia szyby

Firma: KS Service Sp. z o. o.

Gowork.pl

25-08-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:   Operator maszyn do cięcia szyby   Miejsce pracy: Szczecin Dąbie   Do obowiązków należy obsługa maszyn do cięcia szyb.   Wymagania wobec kandydatów: - minimum 8 miesięcy (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.