Praca Produkcja Szczecin

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Młodszy Inżynier Produkcji

Firma: LSJ HR Group

Gowork.pl

29-03-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

do pracy na stanowisku:   MŁODSZY INŻYNIER PRODUKCJI     OFERUJEMY:   - Pracę w szczecińskim oddziale duńskiej firmy, zajmującej się projektowaniem oraz wytwarzaniem paneli sterowniczych, szaf rozdzielczych itp. - Możliwość zatrudnienia na (...)

Pracownik produkcji

Firma: InCom Polska

Gowork.pl

25-02-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

pracy: obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji przy: cięciu, szyciu, składaniu, pakowaniu elementów z tkanin z włókna szklanego oraz produktów kompozytowych.Wymagania:• doświadczenie na produkcji• staranność i (...)

Koordynator ds. jakości

Firma: LSJ HR Group

Gowork.pl

21-02-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

ds. Jakości Lokalizacja: Szczecin   Nasz klient oferuje: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - możliwość zdobywania doświadczenia i wdrażania nowych rozwiązań w międzynarodowej firmie o  ugruntowanej pozycji na rynku - udział w (...)

Technolog

Firma: LSJ HR Group

Gowork.pl

22-01-15

Szczecin (zachodniopomorskie)

wykonania konstrukcji – szczególnie dla operacji związanych z gięciem oraz cięciem blach i rur Harmonogramowanie oraz kalkulacja kosztów prac, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej dla realizowanych (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.