Praca Produkcja Szczecin

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Ślusarz/Spawacz

Firma: ARK agencja Pracy nr cert 6145

Gowork.pl

27-07-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

pracy pod presją czasu.   Mile widziane: -prawo jazdy kat. B, -uprawnienia na wózek widłowy, -uprawnienia SEP.   Oferujemy: -prace w delegacji w okolicach Szczecina, -zakwaterowanie, dojazd, -atrakcyjne wynagrodzenie, -prac na podstawie (...)

24-07-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

usługowa zatrudni pracowników w Zakładach Mięsnych(miejsce pracy Szczecin,Kutno,Starachowice) Oferujemy: -Atrakcyje wynagrodzenie -Zakwaterowanie+jeden posiłek dzienny na koszt firmy -Umowę o pracę po okresie próbnym -Pracę (...)

Stolarz

Firma: Dremet

Gowork.pl

09-07-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

drewno lite /sosna, dąb, buk, drewno egzotyczne/ Nasi pracownicy wykonują wyroby z największą starannością a następnie montują je u zleceniodawcy. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: STOLARZ Miejsce pracy: SzczecinRegion: (...)

Pracownik jelicarni

Firma: BOWEL-POL

Gowork.pl

13-06-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

jeliciarni w Zakładzie Mięsnym od zaraz.   Oferujemy: * pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku * atrkacyjne warunki zatrudnienia * po okresie próbnym - umowa o pracę * stałe wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas * szkolenia (...)

Konstruktor - Technolog

Firma: Agencja Rekrutacyjna Professional

Gowork.pl

02-06-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

o wysokim poziomie technicznym, mającej bogate doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji narzędzi i części precyzyjnych do tabletkarek, kapsułkarek oraz linii blistrujących, poszukujemy:     KONSTRUKTOR- TECHNOLOG   Lokalizacja: (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.