Praca Produkcja Szczecin

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Monter, pracownik produkcji

Firma: Wild Lake Group PM Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-08-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

zatrudnimy pracownika na stanowisko monterskie przy produkcji łodzi aluminiowych.   Wymagania: umiejętność obsługi narzędzi, bardzo dobre zdolności techniczne, dokładność, zaangażowanie w powierzane do wykonywania zadania, mile widziane doświadczenie (...)

Mistrz grupy spawalniczej

Firma: STEEL CONSTRUCTIONS AGICO sp.zo.o. .S.K.A.

Gowork.pl

27-08-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

oraz elementów kolejowych poszukuje pracownika na stanowisko: mistrz grupy spawalniczej. Wymagania; - umiejętność kierowania grupą ludzi, - wykształcenie min. średnie techniczne, - komunikatywnośc, - dobra znajomośc rysunku technicznego, - znajomośc (...)

Pracownik Produkcji - Monterka/Monter Elementów Precyzyjnych

Firma: Adecco Poland Sp. z o.o. Szczecin

Gowork.pl

27-08-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco (...)

Operator maszyn do cięcia szyby

Firma: Ks Service Sp. z o. o.

Gowork.pl

25-08-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

przyjazną osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności.   Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:   Operator maszyn do cięcia szyby   Miejsce pracy: Szczecin Dąbie   Do obowiązków należy obsługa maszyn do cięcia (...)

24-07-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

pracowników w Zakładach Mięsnych(miejsce pracy Szczecin,Kutno,Starachowice) Oferujemy: -Atrakcyje wynagrodzenie -Zakwaterowanie+jeden posiłek dzienny na koszt firmy -Umowę o pracę po okresie próbnym -Pracę długoterminową,stałą -Szkolenie dla (...)

Stolarz

Firma: Dremet

Gowork.pl

09-07-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

oraz okien, drzwi, schodów, tarasów, itp W swojej produkcji wykorzystujemy najlepszej jakości materiały a w szczególności drewno lite /sosna, dąb, buk, drewno egzotyczne/ Nasi pracownicy wykonują wyroby z największą starannością a następnie (...)

Pracownik jelicarni

Firma: BOWEL-POL

Gowork.pl

13-06-14

Szczecin (zachodniopomorskie)

w Zakładzie Mięsnym od zaraz.   Oferujemy: * pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku * atrkacyjne warunki zatrudnienia * po okresie próbnym - umowa o pracę * stałe wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas * szkolenia przygotowujące do pracy * (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Szczecin

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.