Praca Oświęcim

1 - 11 z 11 ogłoszeń

pracownik działu księgowości

Firma: IPB Polska

Gowork.pl

15-12-14

Oświęcim (małopolskie)

średnie lub wyższe w zakresie księgowości lub finansów.2.       2-3 lata doświadczenia w dziale księgowości w firmie lub w biurze rachunkowym.3.       Znajomość przepisów w zakresie (...)

15-12-14

Oświęcim (małopolskie)

Pracownika gospodarczego (złota rączka). Zakres obowiązków: - wykonywanie prac konserwacyjnych (prace ogólnobudowlane, elektryczne, hydrauliczne itp.), - dokonywanie drobnych napraw urządzeń, - utrzymywanie porządku na terenach zielonych i (...)

Mechanik Utrzymania Ruchu

Firma: IPB Polska

Gowork.pl

10-12-14

Oświęcim (małopolskie)

specjalizuje się w konstruowaniu tłoczników  oraz tłoczeniu metalu na zimno głównie dla branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem firmy poszukujmy mechanika utrzymania ruchu:     Główne zadania i obowiązki: utrzymanie (...)

Elektromonter

Firma: PUPH KRZYŻECKI MARIAN

Gowork.pl

10-12-14

Oświęcim (małopolskie)

do obsługi platform samojezdnych umiejętność obsługi komputera- mile widziane prawo jazdy kat.B- mile widziane Opis stanowiska: montaż instalacji elektrycznych do 1kV montaż i obsługa elektronicznych urządzeń zasilających i sterujących, instalacjami (...)

Przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy

Firma: HEX / Campter Odszkodowania

Gowork.pl

08-12-14

Oświęcim (małopolskie)

uczciwie- reprezentować poważne firmy z rynku prawno-odszkodowawczego- mieć dobrą, sprawdzoną gamę produktów do zaoferowania klientowi- mieć czyste sumienie, nie pobierać zaliczek od klientów, nasze usługi rozliczamy tylko prowizyjnie- pomagać (...)

MISTRZ BUDOWY

Firma: Spec Bau Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

27-11-14

Oświęcim (małopolskie)

BUDOWY Miejsce pracy: śląskie, małopolskie Wymagania: - doświadczenie zawodowe - zaangażowanie, odpowiedzialność - umiejętność pracy w zespole - gotowość do wyjazdów służbowych   Oferujemy: -zatrudnienie w stabilnej firmie -umowę o (...)

Krawcowa

Firma: Extremepro

Gowork.pl

02-11-14

Oświęcim (małopolskie)

do punktu poprawek krawieckich w Oświęcimiu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel. (...)

REPREZENTANT/PRZEDSTAWICIEL KANCELARII

Firma: PRAEMIUM Kancelaria Odszkodowawcza

Gowork.pl

21-10-14

Oświecim

się w uzyskiwaniu maksymalnych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: NETPRINT

Gowork.pl

02-10-14

Oświęcim (małopolskie)

kontaktów∙ komunikatywność∙ miła aparycjaOferujemy:∙ pracę w młodym i kreatywnym zespole (praca stacjonarna)∙ dobrą atmosferę pracy∙ prace w dynamicznie rozwijającej się firmie∙ wynagrodzenie adekwatne do osiąganych (...)

Przedstawiciel ds odszkodowań

Firma: Servitutes

Gowork.pl

01-10-14

Oświęcim (małopolskie)

pracę, kontakt z klientem, jesteś komunikatywny, sprytny, inteligentny, osobą z charakterem, sprytny, inteligentny z wysoką kulturą osobistą, zmotywowany w dążeniu do celu, pragnącą zarabiać ponad przeciętność, zgłoś się do nas !!!. 668 438 347, 732 (...)

Doradca prawny

Firma: Servitutes

Gowork.pl

01-10-14

Oświęcim (małopolskie)

współpracę z emerytami mundurowymi ( I nie tylko... ). Zakres współpracy; aktywne pozyskiwanie klienta na usługi prawnicze. Wynagrodzenie prowizyjne. Dochody więcej niż dobre. Można dzwonić na tel; 732 737 (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Oświęcim

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.