Praca Oświęcim

1 - 18 z 29 ogłoszeń

29-08-15

Oświęcim (małopolskie)

Dysponujemy bogatą ofertą usług kredytowych dostosowanych do małych i średnich przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.W związku z otwarciem nowego oddziału poszukujemy 2 osób. OPIS STANOWISKA:Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za- (...)

obsługa klienta na podjeździe

Firma: ORLEN Stacja Paliw

Gowork.pl

29-08-15

Oświęcim (małopolskie)

Stację Paliw Orlen w Oświęcimiu na stanowisko obsługi klienta na podjeździe od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 do 19:00. Do obowiązków należeć będzie pomoc przy tankowaniu paliw na podjeździe oraz utrzymanie czystości na terenie (...)

Kontroler Jakości

Firma: Aktrion Poland

Gowork.pl

27-08-15

Oświęcim (małopolskie)

do fabryki automotive w Bieruniu.   Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - dbałość o detale   Oferujemy: - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system wynagrodzeń z (...)

25-08-15

Oświecim

automotive w Bieruniu (mężczyzn)   Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy - pracę w systemie zmianowym - (...)

20-08-15

Oświęcim (małopolskie)

stanowiska specjalistyczne poszukuje dla swojego Klienta właściciela jednego z największych parków rozrywki w Polsce osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:     Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Miejsce pracy: okolice (...)

19-08-15

Oświęcim (małopolskie)

Sp. z. o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji Oświęcim Terminy: 06.07.08.13.14.17.09.2015r Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do (...)

Kancelaria Prawna

Firma: servitutes

Gowork.pl

16-08-15

Oświęcim (małopolskie)

zainteresowanych współpracą, która poprowadziłaby nam sprawy odszkodowań na terenie województwa: małopolskiego i śląskiego. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która profesjonalnie zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań za (...)

Kierownik Budowy- Oświęcim

Firma: AtbSystem

Gowork.pl

09-08-15

Oświęcim (małopolskie)

kosztów inwestycji oraz przygotowanie harmonogramów robót. Uczestnictwo w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac budowlanych. Prowadzenie Dziennika Budowy oraz (...)

09-08-15

Oświęcim (małopolskie)

oferta w szczególności skierowana jest do osób mieszkających w miastach do 150 tys. mieszkańców (aczkolwiek nie wykluczamy współpracy z osobami z większych miast). Szukamy osób z całej Polski. Czego od Ciebie (...)

04-08-15

Oświecim

w Bieruniu   Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system wynagrodzeń (...)

Obróbka/filetowanie drobiu

Firma: Polish Employees

Gowork.pl

04-08-15

Oświęcim (małopolskie)

pracowników na do rozbiórki drobiu. Miejsce pracy: Polanka Wielka, okolice Oświęcimia WYMAGANIA: - doświadczenie przy rozbiórce kurczaków bądź przy filetowaniu ryb - umiejętność posługiwania się nożem - ważna książeczka do (...)

Pakowacz - praca dodatkowa wakacyjna od zaraz

Firma: Adecco Poland Sp z o o

Gowork.pl

03-08-15

Oświęcim (małopolskie)

firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad (...)

Operator Wózka Widłowego

Firma: Adecco Poland Sp z o o

Gowork.pl

03-08-15

Oświęcim (małopolskie)

posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. (...)

Operator maszyn pakujących, pracownik produkcji

Firma: Adecco Poland Sp z o o

Gowork.pl

03-08-15

Oświęcim (małopolskie)

towaru z linii produkcyjnej i układanie go na paletach przewożenie pełnych palet transpaletką w wyznaczone miejsca wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy prowadzenie prac porządkowych   Nasze wymagania:   posiadanie książeczki do (...)

Magister Farmacji Oświęcim

Firma: 4Farm

Gowork.pl

26-07-15

Oświęcim (małopolskie)

pracy: Oświęcim woj. małopolskie Rodzaj zatrudnienia: etat Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i (...)

23-07-15

Oświęcim (małopolskie)

rozliczających się na KPiR(nie obsługujemy spółek cywilnych, jawnych, z o.o.), przygotowywał deklaracje ZUS i podatkowe, rzetelnie kontaktował się z US i ZUS. Jesteś: doświadczony w prowadzeniu księgowości (KPiR), odpowiedzialny i (...)

PRACOWNIK BUDOWLANY - CIEŚLA-ZBROJARZ

Firma: Spec Bau Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-07-15

Oświęcim (małopolskie)

oraz realizacją projektów na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK BUDOWLANY - CIEŚLA-ZBROJARZ Lub wykwalifikowane brygady Miejsce pracy: małopolska Wymagania: - doświadczenie zawodowe - zaangażowanie, odpowiedzialność - (...)

Magister Farmacji Oświęcim

Firma: 4Farm

Gowork.pl

20-07-15

Oświęcim (małopolskie)

będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych, udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sprawowanie (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Oświęcim

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.