Praca Oświęcim

1 - 11 z 11 ogłoszeń

Pracownik biurowy

Firma: Kancelaria Komornicza

Gowork.pl

22-07-14

Oświęcim (małopolskie)

na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY   Zapewniamy: pracę w młodym zespole w przyjemnej atmosferze; umowę zlecenia z możliwością otrzymania umowy o pracę; szkolenie; doświadczenie w pracy w sektorze publicznym.   Wymagania: wykształcenie (...)

Pracownik ochrony Oświęcim

Firma: Konsalnet

Gowork.pl

22-07-14

Oświęcim (małopolskie)

Oświęcimia  WYMAGANIA:  - NIEKARALNOŚĆ - chęć do pracy - dyspozycyjność - mile widziani emeryci służb mundurowych - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku    OFERUJEMY:  - szkolenia  - stawka do 8 zł Netto na (...)

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów

Firma: Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji "CHEMOROZRUCH" Sp. z o.o.

Gowork.pl

13-07-14

Oświęcim (małopolskie)

w sektorach energetyki, chemii i petrochemii.Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych (...)

Praca na produkcji-pakowanie-bezpłatny dojazd

Firma: K&K Krakau Sp. z o.o.

Gowork.pl

10-07-14

Oświęcim (małopolskie)

na stanowisko PAKOWACZ/KA Miejsce pracy:  KATOWICE, Piotrowice   ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY, ZORGANIZOWANY DOJAZD DO PRACY   ZAKRES OBOWIĄZKÓW Pakowanie  produktów spożywczych przy  linii produkcyjnej Kontrola jakości opakowań (...)

Specjalista ds. Zakupów

Firma: CDS Izar

Gowork.pl

03-07-14

Oświęcim (małopolskie)

cen i warunków współpracy z krajowymi i zagranicznymi dostawcami Podejmowanie inicjatyw w celu obniżenia kosztów zakupowych Monitorowanie działań dostawców pod kątem jakości i terminowości dostaw Uczestnictwo w (...)

DORADCA KLIENTA ds. ODSZKODOWAŃ

Firma: Campter ODSZKODOWANIA

Gowork.pl

23-06-14

Oświęcim (małopolskie)

oraz windykacjami. Mamy dobre usługi, uczciwe umowy, jasne warunki współpracy. Wiemy jak działają inne firmy tego typu i co robią źle - nie powielamy błędów konkurencji. I co najważniejsze - dajemy DOBRZE zarobić "od początku". Zagwarantujemy: - (...)

praca dodatkowa Oświęcim

Firma: METIS

Gowork.pl

16-06-14

Oświęcim (małopolskie)

zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997r. Dz.U. nr 133 poz. 883).”, z dopiskiem w tytule ,,Praca dodatkowa Oświęcim", na (...)

Detektyw Sklepowy - Oświęcim

Firma: Konsalnet

Gowork.pl

11-06-14

Oświęcim (małopolskie)

w branży usług bezpieczeństwa, na rynku od 1994 r., posiadający 12 spółek zależnych i zatrudniający 25 000 pracowników, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:   Detektyw Sklepowy - (...)

Sprzedawca

Firma: BBTB Group

Gowork.pl

10-06-14

Oświecim

osób z całej Polski do osobistej sprzedaży hitu sezonu letniego 2013 - rozpałki eko-ognisko®. Sprawdzona metoda, zarobki 50-200 zł dziennie, wynagrodzenie na zasadzie prowizji, materiały marketingowe (plakat, ulotki) zawsze (...)

Dorywcza

Firma: Anna Nowicka

Gowork.pl

02-06-14

Oświęcim (małopolskie)

20-30 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 4-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy:  (...)

Magister Farmacji

Firma: 4Farm

Gowork.pl

01-05-14

Oświęcim (małopolskie)

pracy: Oświęcim, woj. Małopolskie Rodzaj zatrudnienia: etat Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.