Praca Oświęcim

1 - 18 z 20 ogłoszeń

Magister Farmacji Oświęcim

Firma: 4Farm

Gowork.pl

26-07-15

Oświęcim (małopolskie)

na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych, udzielanie informacji i porad dotyczących działania (...)

23-07-15

Oświęcim (małopolskie)

się obsługą księgową Najważniejsze: Otwierasz swój biznes/ Masz już swoją działalność i chcesz ją rozwinąć Będziesz: obsługiwał swoich Klientów - kontaktował się z nimi w sposób proaktywny (telefonicznie i (...)

Rozbiórka/filetowanie drobiu

Firma: Polish Employees

Gowork.pl

22-07-15

Oświecim

i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych pracowników na do rozbiórki drobiu. Miejsce pracy: Polanka (...)

PRACOWNIK BUDOWLANY - CIEŚLA-ZBROJARZ

Firma: Spec Bau Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-07-15

Oświęcim (małopolskie)

firmy oraz realizacją projektów na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK BUDOWLANY - CIEŚLA-ZBROJARZ Lub wykwalifikowane brygady Miejsce pracy: małopolska Wymagania: - doświadczenie zawodowe - zaangażowanie, (...)

Magister Farmacji Oświęcim

Firma: 4Farm

Gowork.pl

20-07-15

Oświęcim (małopolskie)

za: wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych, udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów (...)

Plakatowanie, roznoszenie ulotek

Firma: NOWE MEDIA

Gowork.pl

09-07-15

Oświęcim (małopolskie)

Polski do roznoszenia ulotek oraz plakatowania. Mile widziani studenci, uczniowie oraz osoby będące na emeryturze/rencie, ponieważ w większości przypadków będzie to praca dorywcza. Szukamy osób uczciwych i sumiennych, jesteśmy firmą wykonującą (...)

08-07-15

Oświecim

pracę na podstawie umowy - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system wynagrodzeń z przewidzianymi premiami - prace w zgranym i zmotywowanym zespole - niezbędne narzędzia pracy - możliwość dodatkowego (...)

05-07-15

Oświecim

JAKOSCI do fabryki automotive w Bieruniu       Wskazania:   - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive   - punktualność   - spostrzegawczość   - precyzja   - zdbałosc o (...)

28-06-15

Oświecim

kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenia na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system (...)

23-06-15

Oświecim

doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenia na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia - pracę w systemie zmianowym - (...)

22-06-15

Oświecim

automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenia na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system wynagrodzeń z przewidzianymi (...)

Główny księgowy

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

21-06-15

Oświęcim (małopolskie)

firmy, • Nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych w firmie, • Utrzymywanie relacji z audytorami, bankami oraz doradcami, • Odpowiedzialność za sprawne działanie oraz zgodność działań finansowych przedsiębiorstwa z obowiązującymi (...)

18-06-15

Oświęcim (małopolskie)

i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych  i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.     Elektromonter instalacji, linii i urządzeń elektroenergetycznych     Miejsce pracy: Oświęcim   Do (...)

Doradca finansowy

Firma: Doradcy Finansowi

Gowork.pl

18-06-15

Oświęcim (małopolskie)

wykwalifikowani Doradcy. Naszym kapitałem są ludzie.POSZUKUJEMYDoradców FinansowychDoradców Inwestycyjnych OświęcimPodejmij wyzwanie, jeżeli• Posiadasz talent sprzedażowy• Lubisz wyzwania• Jesteś silnie zorientowany na osiąganie (...)

15-06-15

Oświecim

do fabryki automotive w Bieruniu   Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenia na minimum 3 miesiące z (...)

Doradca klienta

Firma: Servitutes

Gowork.pl

08-06-15

Oświęcim (małopolskie)

d/s odszkodowań. Wiedza prawnicza niewymagana. Masz doświadczenie? Dostaniesz coś extra... Dostaniesz więcej niż konkurencja... Kancelaria obsługuje następujące sprawy: Wypadki komunik. i w pracy Wypadki w rolnictwie Błędy medyczne Niesłuszne (...)

Pracownik biurowy z j. włoskim

Firma: IPB Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

03-06-15

Oświęcim (małopolskie)

dokumentacji kadrowej pracowników, Przygotowywanie raportów personalnych, Prowadzenie obsługi korespondencji przychodzącej i wychodzącej, sekretariatu, Obsługa systemu rejestracji czasu pracy. Wymagania: Znajomość j. (...)

KIEROWNIK BUDOWY / ROBÓT

Firma: Spec Bau Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

03-06-15

Oświęcim (małopolskie)

kandydatów na stanowisko KIEROWNIK  BUDOWY/ROBÓT Miejsce pracy: cała Polska Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: -nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy  oraz w oparciu o (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Oświęcim

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.