Praca Dzierżoniów

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Mobilny Doradca ds. Produktów Kredytowych

Firma: Sales Group Sp. z o. o.

Gowork.pl

18-04-14

Dzierżoniów (dolnośląskie)

ref. MOB_DOR_KRED w Dzierżoniowie Opis stanowiska: Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych Pozyskiwanie Klientów oraz przeprowadzanie spotkań Dbałość o relacje z Klientami Obsługa posprzedażowa Wymagania: Wykształcenie minimum (...)

Sprzątaczka

Firma: Dedal Sp. J

Gowork.pl

15-04-14

Dzierżoniów (dolnośląskie)

o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych z siedzibą w Dzierżoniowie ZATRUDNI: Sprzątaczkę pomieszczeń biurowo – warsztatowych – wymagany orzeczony stopień niepełnosprawności Region: dolnośląskie Opis stanowiska: Dbałość o czystość (...)

KIEROWCÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Firma: Dedal Sp. j.

Gowork.pl

14-04-14

Dzierżoniów (śląskie)

o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych z siedzibą w Dzierżoniowie ZATRUDNI: KIEROWCÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Miejsce pracy: dolnośląskie Opis stanowiska: Wyjazdy do krajów (...)

24-03-14

Dzierżoniów (dolnośląskie)

realizacją badań rynku i opinii we Wrocławiu. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy osób do pracy jako: ANKIETER TERENOWY Zadaniem ankietera jest przeprowadzanie wywiadów (w wersji papierowej/PAPI lub elektronicznej/laptop-CAPI ) z respondentami. (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Dzierżoniów

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.