Praca Dzierżoniów

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Kucharz

Firma: Techniki Kulinarne

Gowork.pl

18-03-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

opieką kilka punktów gastronomicznych o wysokim standardzie.- szkolimy kucharzy i szefów kuchni Stawiamy na samodzielność i pracowitość.Wymagamy:- min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza. - pracowitości i punktualności- (...)

Programista PHP - Web Developer

Firma: Clarena Polska

Gowork.pl

22-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

rozwój serwisów internetowych oraz aplikacji webowych Programowanie dedykowanych aplikacji w PHP Dobór odpowiednich rozwiązań w realizowanych projektach, dostosowanych do potrzeb użytkowników Udział w rozwijaniu i obsłudze (...)

Doradca klienta d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

06-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

pragniemy serdecznie Ciebie zaprosić w nasze szeregi! Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w (...)

Manager Jakości

Firma: Max-Power

Gowork.pl

02-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

pracy: Dzierżoniów Obowiązki: v  Całościowa koordynacja procesu produkcji (linia tnąca i drukująca) w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów; v  Nadzór nad podległymi pracownikami; v  Odpowiedzialność za politykę (...)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Firma: InterKadra

Gowork.pl

29-01-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą. Dla naszego klienta- wiodącej firmy z branży chemicznej, (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Dzierżoniów

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.