Praca Dzierżoniów

1 - 10 z 10 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Programista PHP - Web Developer

Firma: Clarena Polska

Gowork.pl

22-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

webowych Programowanie dedykowanych aplikacji w PHP Dobór odpowiednich rozwiązań w realizowanych projektach, dostosowanych do potrzeb użytkowników Udział w rozwijaniu i obsłudze bieżących (...)

16-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

oczekujemy:- doświadczenia w transporcie międzynarodowym, popartego referencjami, świadectwami pracy (wymagane przy ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej);- dużej dyspozycyjności;- chęci podjęcia pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie trasa, 1 tydzień zjazd);- (...)

kierowca w transporcie międzynarodowym

Firma: Dedal Sp. J

Gowork.pl

15-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych z siedzibą w Dzierżoniowie ZATRUDNI: KIEROWCĘ W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Region: dolnośląskie   Opis stanowiska: Wyjazdy do krajów UE W Polsce załadunki i rozładunki najczęściej w (...)

Mechanika pojazdów ciężarowych

Firma: Dedal Sp. J

Gowork.pl

10-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

pozycji na rynku usług transportowych z siedzibą w Dzierżoniowie ZATRUDNI: Mechanika pojazdów ciężarowych   Region: dolnośląskie Opis stanowiska: samodzielna, sprawna i rzetelna obsługa oraz serwisowanie pojazdów ciężarowych, diagnozowanie (...)

Doradca klienta d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

06-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

pragniemy serdecznie Ciebie zaprosić w nasze szeregi! Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc (...)

Manager Jakości

Firma: Max-Power

Gowork.pl

02-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

Odpowiedzialność za politykę jakości firmy; v  Współpraca z klientami w obszarze jakości; v  Odpowiedzialność za Obsługę reklamacji oraz tworzenie i wdrażanie działań korygujących; v  Tworzenie dokumentacji jakościowej (w tym (...)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Firma: InterKadra

Gowork.pl

29-01-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą. Dla naszego klienta- wiodącej firmy z branży (...)

Specjalista ds. logistyki

Firma: CR

Gowork.pl

10-12-14

Dzierżoniów (dolnośląskie)

ta poszukuje Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. logistyki. Cele i zadania: - wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę działu logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, zaopatrzenia, działania magazynu, planowania, - zadbanie o optymalizację (...)

08-12-14

Dzierżoniów (dolnośląskie)

organizacja ta poszukuje Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. zakupów i zamówień technicznych Cele i zadania: - prowadzenie projektów w obszarze technicznym zakupów dla firmy, - porównywanie i monitoring ofert dostawców, (...)

08-12-14

Dzierżoniów (dolnośląskie)

pracy: Dzierżoniów Obowiązki: •Weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, •Sporządzanie sprawozdań i analiz wewnętrznych oraz dla instytucji zewnętrznych, •Kontrola i uzgadnianie kont, •Dekretowanie (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Dzierżoniów

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.