Praca Dzierżoniów

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Grafik Komputerowy

Firma: Good Idea

Gowork.pl

15-04-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

COREL- umiejętność przygotowywania materiałów do druku- projektowanie grafik na bannery reklamowe w sieci- pierwiastek artystyczny- portfolio/prace, którymi możesz się pochwalić- JĘZYK ANGIELSKI w mowie i piśmie -WARUNEK KONIECZNY - kontakt z klientem (...)

Asystent ds Produkcji

Firma: MaxPower

Gowork.pl

14-04-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

poszukuje osób do pracy na stanowisko:         Asystent ds. produkcji Miejsce pracy: Dzierżoniów Obowiązki: v  Aktywne wspieranie managera produkcji; v  Nadzór nad funkcjonowaniem linii (...)

Kucharz

Firma: Techniki Kulinarne

Gowork.pl

18-03-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

się firmąposiadającą pod swoją opieką kilka punktów gastronomicznych o wysokim standardzie.- szkolimy kucharzy i szefów kuchni Stawiamy na samodzielność i pracowitość.Wymagamy:- min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku (...)

Doradca klienta d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

06-02-15

Dzierżoniów (dolnośląskie)

na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w budowie struktury informacyjnej oraz agencyjnej - nagrody - (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Dzierżoniów

Praca Szczecin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.